Wynajem fotobudki na wesele – dlaczego warto?

Wesela, integracje firmowe, komunie, imprezy rodzinne w większym gronie. Co je łączy? Jakieś wydarzenie, które powoduje spotkanie wielu ludzi. Dobrze jest wtedy mieć zapewnioną wesołą atmosferę, która zbliży do siebie uczestników i zagwarantuje niezapomniane przeżycia. Co zrobić, aby integracja była udana i żeby mieć pewność, że wszyscy dobrze się bawili? Co więcej, aby wynieść z tego pamiątkę? Fotobudki są receptą na doskonałą zabawę.

Na czym polega fenomen fotobudek?

Fotobudki są gwarancją poprawienia humoru, dlatego że pomimo ery cyfrowej potrzebujemy kontaktu z innymi. Ponadto w dalszym ciągu ciągnie nas do  świata analogowego, czyli do zdjęć na papierze, bo mamy wówczas rzeczywistą pamiątkę, która nie zginie gdzieś na dysku. To jednak nie wystarcza do osiągnięcia sukcesu. Samo fotografowanie się jest zwykłym selfie. Natomiast jeśli podrasujemy zabawę różnymi rekwizytami w żywych kolorach, to już mamy ten drugi, ważny składnik. Jaki? Ludzie pomimo schematycznego i pełnego powagi życia, tak naprawdę w środku nadal są dziećmi kochającymi się bawić i wygłupiać! Różowe okulary, szal boa z piór, przebranie supermana, binokle, czerwony kapelusz to rzeczy używane przez dorosłych nie tylko w czasie karnawału. Dzięki fotobudce  zabawa jest możliwa o każdej porze roku!

Co jeszcze ciekawego może dać Ci fotobudka?

Wynajem fotobudki na wesele oprócz zwariowanych przebrań i rekwizytów oferuje możliwość zrobienia zdjęcia na wirtualnym, dowolnym tle na przykład miasta bądź motywu związanego z  filmem czy z bajką. Odpowiednia oprawa, oświetlenie i aparat umożliwiają odcięcie robiących sobie zdjęcie od prawdziwego tła i nałożenie zamiast niego dowolnego, zwariowanego pomysłu. Taka technologia nazywa się  greenscreen lub bluescreen i wywodzi się z kina z lat 30-tych XX wieku. Bez niej niemożliwe jest już praktycznie zrobienie filmu akcji. Tak samo duże przykucie uwagi do tej techniki jest w fotobudkach, dlatego też pozwala bawić się jeszcze bardziej. Bo od czego jest fantazja?

Nowe, ciekawe rozwiązania na fotobudkę

Firma Airphotobooth jak już z samej jej nazwy wynika, może się pochwalić czymś wyjątkowym. Ich fotobudki na wesele wyglądają bajecznie i idealnie tam pasują. W asortymencie znajdziecie dmuchane fotobudki podświetlane led-ami w różnych kolorach, możliwe jest też dodanie wydrukowanego napisu. Kształt ich może być różny m.in. okrągły lub prostopadłościenny.  W środku jest zainstalowane odpowiednie oświetlenie i sprzęt do robienia zdjęć.

Kolejną rzeczą, która jest godna uznania, jest  selfie mirror. Tak, lustro, które robi selfie. I – co więcej – wyświetlane na nim są różne interaktywne  animacje, co robi piorunujące wrażenie. Rozwiązanie jest w postaci dużych prostokątnych, ale także okrągłych luster podświetlanych na obrzeżach przez led-y.

Wynajem fotobudki na wesele jest strzałem w dziesiątkę. Firma przywozi, rozkłada cały sprzęt, a po umówionym czasie sprząta i zabiera wszystko ze sobą. Nie ma limitu ilości zrobionych zdjęć, a goście bawią się wybornie. Dowodem są zdjęcia z fotobudek na portalach społecznościowych. To działa!  Czego chcieć więcej? Fotobudka to gwarantowana świetna zabawa.

Poprzedni artykułBluzki damskie- jakie wybrać w codziennych i eleganckich stylizacjach?
Następny artykułZapalenie przydatków – przyczyny i leczenie