Modelowanie sylwetki na lato – jaką metodę wyszczuplania wybrać?

Lato w pełni – najwyższy czas na zadbanie o swoją sylwetkę! Dodatkowe kilogramy są źródłem kompleksów wielu osób, ponieważ skutecznie zaburzają proporcje figury. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych oraz aktywność fizyczna. Odpowiednio dopasowane ćwiczenia mogą być bardzo skuteczne, ale na efekt trzeba długo czekać. Warto skusić się na alternatywne metody osiągnięcia wymarzonej sylwetki – Coco-Time we Wrocławiu oferuje szeroki wybór skutecznych zabiegów wyszczuplających.

Liposukcja ultradźwiękowa – jakich efektów można oczekiwać?

Jeśli marzysz o atrakcyjnej sylwetce bez konieczności podejmowania intensywnych ćwiczeń, zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków są doskonałym rozwiązaniem. Ten nowoczesny wariant liposukcji jest zarazem bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Odpowiednio dopasowane fale ultradźwiękowe zostają nakierowane na komórki tłuszczowe, które wchodzą z sobą w interakcje. Tak pobudzone powodują rozerwanie ściany komórkowej i pozbycie się zalegającej treści tłuszczowej, w czym znamienną rolę odgrywają procesy metaboliczne. Liposukcja ultradźwiękowa może być wykorzystywana na różnych obszarach ciała. Jest niezastąpiona w wyszczuplaniu ud, ramion czy bioder. Z jej pomocą można uzyskać efekt wąskiej talii, pozbywając się z brzucha nadmiaru tłuszczu. To doskonała propozycja dla osób, które chcą błyskawicznie i zarazem w nieinwazyjny sposób osiągnąć szczupłą sylwetkę.

Lift Thermage – skuteczne modelowanie sylwetki

Innym zabiegiem nakierowanym na wymodelowanie figury jest Lift Thermage, który jest wykonywany z wykorzystaniem prądu o radiowej częstotliwości. Z jego pomocą można zadbać o zwiększenie gęstości skóry i efekt liftingu. Zmiany następują stopniowo – konieczne jest powtarzanie sesji, aby nowy kolagen wpłynął na wymodelowanie sylwetki. Klinika Coco-Time, której siedzibą jest Wrocław, wykonuje tego typu zabiegi z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Pacjentki zwracają uwagę na ich skuteczność nie tylko w kontekście wyszczuplenia figury, ale także widocznego odmłodzenia. Ujędrniona skóra odzyskuje dawną strukturę, a zmarszczki stają się znacznie płytsze. Ten zabieg sprawdza się także przy redukowaniu zwiotczałych obszarów ciała, na przykład na brzuchu, ramionach, udach czy pośladkach.

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem nowoczesnych, nieinwazyjnych metod to sprawdzony sposób na osiągnięcie wymarzonego efektu bez wysiłku fizycznego. Liposukcja ultradźwiękowa oraz lift thermage należą do najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających.

Sprawdź całą ofertę zabiegów na www.coco-time.pl!

Poprzedni artykułJak rozluźnić ciało po ciężkim dniu
Następny artykułNowoczesne soczewki kontaktowe