Lampy wiszące w pofabrycznym stylu – 6 designerskich modeli

lampy wiszace

Nie musisz odwiedzać targu staroci ani godzinami przeszukiwać aukcji internetowych, żeby w dobrej cenie kupić lampy wiszące zaprojektowane w wyjątkowym, pofabrycznym stylu. Poniżej znajdziesz 6 modeli oświetlenia wiszącego o typowo industrialnym designie. Wszystkie są dostępne w aktualnej ofercie salonu internetowego zFabryki.pl.

Lampy wiszące, które wyglądają jak wyciągnięte ze starej fabryki, to obecnie jeden z najbardziej pożądanych typów oświetlenia. Podobnie zresztą jak sam styl loftowy, który z dawnych, wielkich, poprzemysłowych lokali na dobre zagościł w mniejszych mieszkaniach. Oświetlenie wiszące w pofabrycznym stylu jest niezastąpione w budowaniu charakterystycznego dla loftów, surowego klimatu. Marzysz o efekcie loftu w swoim M? Wykorzystaj jedną z poniższych lamp wiszących! Wszystkie możesz zamówić online.

  • Lampa wisząca NAUTET – to klasyka pofabrycznego stylu. Model NAUTET posiada metalowy, czarny klosz zewnętrzny. Pod nim znajduje się dodatkowy klosz z lekko przydymionego szkła. Otacza go metalowa kratka. Całość prezentuje się niezwykle solidnie, komunikując pełną gotowość lampy do pracy w mrocznych wnętrzach i trudnych warunkach.
  • Lampa wisząca MATT – warto wiedzieć, że styl loftowy kocha nie tylko czarne, ale również srebrne i miedziane dodatki. Dlatego Twój przyszły loft z pewnością polubi się z metalową lampą wiszącą o chromowanym wykończeniu. Otoczenie żarówki jedynie ażurową kratką zapewnia niczym nieograniczony blask.
  • Lampa wisząca XELBIC – to designerska propozycja dla osób, które wahają się pomiędzy bardziej nowoczesnymi lampami wiszącymi a typowo industrialnymi, ascetycznymi modelami. Lampa XELBIC posiada zabudowany, metalowy klosz o chromowanym wykończeniu. Jej oryginalny, wyrazisty design rzuca się w oczy od razu po przekroczeniu progu. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji w szerokim zakresie.
  • Lampa wiszące CODGE – to model z przeciwwagą, która zapewnia regulację wysokości położenia klosza i podkreśla dawny styl projektowania oświetlenia wiszącego. Wzornictwo jest typowo industrialne. Światło emitują tu dość nietypowo aż 3 punkty świetlne, umieszczone pod jednym, metalowym kloszem.
  • Lampa wisząca pająk XEROBYSS – trudno wyobrazić sobie bardziej loftową lampę wiszącą od kultowego już żyrandola pająka. Podwieszone w wielu punktach, czarne kable przywodzą na myśl odnóża pająka. Żarówki dobierasz według potrzeb i upodobań. Oczywiście polecamy żarówki dekoracyjne. Model XEROBYSS jest dostępny w wersji z 6, 8 i 10 punktami świetlnymi.
  • Żyrandol FRUKTO – na koniec zostawiliśmy zjawiskowy, industrialny żyrandol z aż 12 punktami świetlnymi. Model FRUKTO doskonale rozświetla nawet bardzo dużą przestrzeń i przyciąga spojrzenia oryginalną, dynamiczną formą, stając się wyrafinowaną ozdobą wnętrza. Lampa oferuje mnogość ustawień. Ramiona można obracać i rozciągać. To Ty decydujesz, jak ostatecznie będzie wyglądać Twój żyrandol.
Poprzedni artykuł5 mitów dotyczących soczewek kontaktowych
Następny artykułBluzki damskie- jakie wybrać w codziennych i eleganckich stylizacjach?