Jak się ubrać na początek roku szkolnego?

Zbliża się początek roku szkolnego i pewnie zastanawiacie się co na siebie włożyć, bo to bardzo ważna decyzja. Co warto wyjąć z szafy w tym roku? W zależności od tego jaka będzie pogoda we wrześniu, mamy dla was dwie propozycje. Jednak najpierw przedstawimy ogólne zasady związane ze strojem galowym, bo właśnie tak należy się ubrać na początek roku.

Zaczniemy może od obuwia. Utarło się już ostatnimi czasy, że założenie trampek do spódnicy nie jest żadnych nadużyciem czy brakiem wyczucia dobrego smaku. Dlatego jeśli źle się czujecie w eleganckich butach lub butach na wysokim obcasie, to zdecydowanie możecie założyć trampki nawet do stylizacji, która jest bardzo elegancka. Wprowadzi to trochę więcej luźnego stylu. Do tego równie luźne dodatki w postaci długiego naszyjnika, czysta biel koszuli i wszystko idealnie się skomponuje. Możemy też zagrać na zasadzie kontrastu i biel koszuli połączyć z czerwienią trampek, jednak na rozpoczęcie roku polecalibyśmy czarne trampki czy to wysokie czy niskie, ta decyzja już zupełnie należy do was.

Stylizacje na początek roku szkolnego

Buty już mamy załatwione, ale jaka koszula i jaka spódnica a może spodnie na początek roku szkolnego? Tutaj decyzja jest łatwiejsza, ponieważ spodnie odpadają. Jeśli chcesz wyglądać dziewczęco, to wybierz spódnicę i do tego białą koszulę. Jaka biała koszula powinna zdecydowanie pojawić się w waszej szafie w tym sezonie? Koszula z pięknie zdobionym kołnierzykiem to hit, który pojawia się w niektórych sklepach odzieżowych. Jeśli jednak nie możesz kupić koszuli ze zdobionym kołnierzykiem, to już niedługo pokażemy ci jak możesz go zrobić samodzielnie z prawie zerowym nakładem pieniężnym!

 

Poprzedni artykułJak nosić chusty, szale i apaszki?
Następny artykułJapan style