Salony depilacji laserowej w Łodzi

Depilacja laserowa to zabieg, który od wielu lat cieszy się coraz większą popularnością. Jest ona najskuteczniejszą metodą usuwania niepożądanego owłosienia. Wśród klientek dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa bikini, natomiast panowie chętnie korzystają z zabiegu depilacji laserowej w celu usunięcia włosów z torsu.

Zabieg depilacji laserowej jest świetną alternatywą maszynki, której trzeba używać nadzwyczaj często lub bardzo bolesnej depilacji woskiem. W przeciwieństwie do wymienionych czynności, gdzie skóra zostaje podrażniona, a włoski wrastają, co powoduje stan zapalny, stosując depilację laserową, nie odczuwa się takich skutków ubocznych.

Nowoczesne centra depilacji, jak: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lodz/ oferują nam możliwość pożegnania się na długi czas z niechcianym owłosieniem. Grunt to systematyczność, która przeniesie niesamowite rezultaty.

Depilacja laserowa – na czym polega?

Laserowe usuwanie owłosienia wykonuje się za pomocą laserów diodowych, aleksandrytowych, IPL, e-light oraz neodymowo-yagowych. Laserowe usuwanie włosów polega na uszkodzenie cebulki włosa, co powoduje jej osłabienie i wypadanie włosów. Podczas zabiegu, jakim jest laserowa depilacja światło lasera, przenika przez skórę i kumuluje się w cebulce włosa. Przyjmuje się, że im ciemniejszy włos na ciele, tym lepszy uzyskamy efekt depilacji. Nie oznacza to jednak, że zabiegi jak depilacja laserowa pach nie są dla osób z jasnym owłosieniem, wręcz przeciwnie.

Depilacja laserowa w Łodzi

Zabiegi depilacji laserowej stosuje się tylko po uprzedniej konsultacji ze specjalistą. Pacjent podpisuje stosowną zgodę na zabieg i potwierdza, że nie posiada żadnych przeciwwskazań. Przed zabiegiem lekarz wykonuje także próbę laserową na kilku miejscach na skórze, aby ocenić, jak działa laser i czy nie występują żadne niepożądane dolegliwości u pacjenta.

Usuwanie włosów przebiega dość szybko, jednak zależy to od okolicy i owłosienia. Depilacja laserem tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, polega na naświetlaniu skóry małą, skupioną wiązką światła za pomocą małej lub dużej głowicy. Depilacja woskiem nie zawsze jest przyjemna, czasami może pojawić się uczucie kłucia, mrowienia i ból. Taki dyskomfort jednak trwa bardzo krótko.

Depilacja laserowa łódź

Golenie się domowymi sposobami nie zawsze jest skuteczne. Depilację woskiem zna już pewnie każda kobieta lub mężczyzna. Nadmierne owłosienie jest bardzo trudne do usunięcia za pomocą takiej czynności. Skuteczne redukcja owłosienia może przebiec jednak o wiele mniej boleśnie i szybciej. Jeżeli chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia i wrastających włosków po depilacji to zabieg usuwania laserowego włosów jest dla nas. Pamiętajmy jednak, że przed zabiegiem nie możemy się opalać, a stosowanie samoopalaczy jest zabronione.

Poprzedni artykułButy sportowe męskie Nike Air Max 2090 – czy to najlepszy model od marki Nike?
Następny artykułChirurgia zmian skórnych – skuteczne i bezpieczne leczenie